O mně

Jmenuji se Jan Fiebinger a věnuji se dekorativnímu vyřezávání ovoce, zeleniny a mýdla (tzv. carvingu). Zhotovím originální dekorace na oslavy narozenin, svatby i firemní večírky. Nabízím spolupráci při přípravě rautů, i předvádění carvingu přímo na Vaší akci. Jsem absolventem kurzů zaměřených na různé techniky carvingu a úspěšným účastníkem carvingových soutěží. 

Dosažené úspěchy

2016 - Dýňový šampionát České Budějovice. 3 kategorie. 3. místo a stříbrné pásmo v kategorii předem připravená kompozice na téma: "Halloween" a " Divy světa". 4.místo v kategorii live carving na téma: "Fauna"

od července 2016 člen Czech-Slovak Carving Clubu.

2016 - Melounový šampionát Třebíč - stříbrná medaile za bodové hodnocení ve stříbrném pásmu a třetí místo v kategorii předem připravená kompozice na téma "Letní olympijské sporty", bronzová medaile za bodové hodnocení v bronzovém pásmu v kategorii live carving na téma "Světová metropole".

2016 - Gastro Hradec - stříbrná medaile za bodové hodnocení ve stříbrném pásmu v kategorii předem připravená kompozice.

2015 - Dýňový šampionát České Budějovice - 2x stříbná medaile za bodové hodnocení ve stříbrném pásmu za předem připravené kompozice a zlatá medaile a celkové třetí místo za předem připravenou kompozici v kategorii "Začátečník"

2015 - Melounový šampionát Třebíč - zlatá medaile za bodové hodnocení ve zlatém pásmu v kategorii "Cukrový meloun live v časovém limitu"